החזרות / החזרים

 

ב ISRAELCARPET.COM אנחנו עובדים קשים מאוד כדי לספק את המוצרים הטובים ביותר ואת חוויית קנייה שלך. עם זאת, לפעמים בגלל קנה המידה של פעולה כמה מקרים חריגים קורים. אם מסיבה כלשהי אתה לא מרגיש מרוצה מהמוצר יועבר אליך אז אנא צור קשר עם צוות שירות לקוחות שלנו לרזולוציה מתאימה.
אנחנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי להחליף את המוצר לשביעות רצונך, ואם זה לא אפשרי בגלל מגבלה תפעולית מסוימת אז נוכל לספק החזר מלא לפי הדרישה.בכל הנסיבות כאלה, לפני השימוש במוצר, אנא צור קשר עם צוות שירות לקוחות שלנו שידריך אותך בתהליך לאותו הדבר.
ובמקרה שיש לך קיבל את ההזמנה שלך עם האריזה החיצונית התעסק / התערב, אז בבקשה ללכוד הצמד של אותו ולשתף איתנו.
כדי לעשות דברים הוגנים לכל אחד מאיתנו ולספק לך את היתרונות של מדיניות השבות, אנו דבקים בהמשך נקודות ציון.
• כל הפריטים שיוחזרו חייבת להיות בשימוש ובמצבם המקורי.התגים המקוריים, אריזה צריכה להיות שלמות.

• אנו לא נוכל לקבל את המוצר אם הוא מראה סימנים שהוא שבור או שטופל על ידך.
אנו צופים כי עם המוצר שאתה יכול להחזיר את המוצר לארוז מאוד בשלום ובבטחה. אנחנו לא יכולים לארח את כל נפגעו ו / אבודים במעבר (לדוגמא אם תלונה הייתה שולחת את המוצר הלא נכון ופריט פגום נשלח מעבר ולכן אנחנו לא יהיו אחראים לנזק וסופו של דבר לא יכול להיות במצב של החלפה אמיתית, כמו גם ).
שים לב: אנחנו לא יכולים להחליף את המוצרים נמכרים נרכשו במסגרת. כמו כן כל מוצר שנעשה נגד הבקשה המיוחדת שלך של גודל, צבע ועיצוב מותאם אישית שטיח כלומר, זה לא יהיה עד להחזר, אלא אם כן יש טעות מהצד שלנו, כגון שגוי צבע, גודל או עיצוב.