מדיניות פרטיות

 

אנו מעריכים את האמון שלך בי israelcarpet.com. זו הסיבה שאנחנו מתעקשים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר עבור עסקות מאובטחים ופרטיות מידע על לקוחות. אנא קרא את ההצהרה הבאה כדי ללמוד על שיטות איסוף מידע והפצה שלנו. על ידי רישום עם israelcarpet.com, אתה מכיר קבלת התנאים של מדיניות זו שלך, ההסכמה שלך כדי לספק נדרשת מידע אישי וכי כל מידע שנמסר על ידך באמצעות israelcarpet.com מסופק על פי חוזה חוקי. שים לב: מדיניות הפרטיות שלנו נתונה לשינויים בכל עת ללא הודעה מוקדמת. כדי לוודא שאתה מודע לכל שינויים, עיין במדיניות זו מעת לעת.

איסוף מידע המאפשר זיהוי אישי

אנו אוספים מידע אישי מזהה (כתובת דוא"ל, שם, מספר טלפון, וכו ') ממך בעת הגדרת חשבון חינם עם israelcarpet.come. בזמן שאתה יכול לגלוש כמה חלקים של האתר שלנו מבלי להיות חבר רשום, פעילויות מסוימות (כגון ביצוע הזמנה) דורשות רישום.

שימוש בנתונים דמוגרפיים ופרופיל

אנו משתמשים במידע אישי כדי לספק את השירותים שאתה מבקש.לאנו משתמשים במידע האישי שלך לשוק לך המידה, אנו נספק לך את היכולת לבחור שלא שימושים מסוג זה. אנו משתמשים במידע האישי שלך כדי לפתור את המחלוקות; לפתור בעיות; לעזור לקדם את שירות בטוח; לגבות דמי חבו; למדוד עניין צרכן במוצרים והשירותים שלנו, אודיע לך על הצעות מקוונות ולא מקוונים, מוצרים, שירותים, ועדכונים; התאמה אישית של החוויה שלך; לזהות ולהגן עלינו מפני טעות, הונאה ופעילות פלילית אחרת; לאכוף התנאים שלנו;וכפי שתואר אחרת לך בזמן איסוף.במאמצינו לשיפור מתמיד של היצע המוצרים ושירותים שלנו, אנו אוספים ומנתחים דמוגרפי, פרופיל ונתוני שימוש על הפעילות של המשתמשים שלנו באתר שלנו. אנו מזהים ולהשתמש בכתובת ה- IP שלך כדי לסייע באבחון בעיות בשרת שלנו, ולנהל את אתר האינטרנט שלנו. כתובת ה- IP שלך משמשת גם כדי לעזור לזהות אותך ולאסוף מידע דמוגרפי רחב. מדי פעם אנו נבקש ממך להשלים סקרים מקוונים אופציונליים. סקרים אלו עשויים לבקש ממך פרטי קשר ומידע דמוגרפי (כמו מיקוד, גיל, או רמת הכנסה). אנו משתמשים בנתונים אלה כדי להתאים את החוויה שלך באתר שלנו, מתן עם תוכן שאנחנו חושבים שאולי תהיה מעוניינים ולהצגת תוכן בהתאם להעדפות שלך אתה
עוגיות

"עוגייה" היא פיסה קטנה של מידע המאוחסן על ידי שרת אינטרנט בדפדפן אינטרנט כך שהוא יכול להיות מאוחר יותר לקרוא חזרה מהדפדפן ש. עוגיות הן שימושיות המאפשר לדפדפן לזכור מידע ספציפי למשתמש מסוים. israelcarpet.com מציב עוגיות קבועות וזמניות בכונן הקשיח של המחשב שלך. עוגיות israelcarpet.com אינן כוללות כל המידע האישי שלך. אתה יכול לבחור לבטל את העוגיות באמצעות ההגדרות במערכת המחשב שלך. עם זאת, אם תעשה זאת, ייתכן שלא תוכל להשתמש בפונקציונליות המלאה של האתר.

שיתוף של מידע אישי

אנו עשויים לחלוק מידע אישי עם הגופים / סוכנויות האחרות שלנו ושותפים ל: לעזור לזהות ולמנוע גניבת זהות, הונאה ומעשים שעלולים להיות בלתי חוקיים אחרים; לתאם חשבונות קשורים או מרובים כדי למנוע ניצול לרעה של השירותים שלנו;וכדי להקל על שירותים משותפים או שיתוף ממותג שאתה מבקש אלה שירותים הניתנים על ידי יותר מגורם אחד של חברה או לאנליטיים ושירותי IT. גופים וחברות מסונפים אלה עלולים שלא לשווק לך כתוצאה משיתוף כזה אלא אם כן אתה באופן מפורש אופציהב.
אנו עשויים לחשוף מידע אישי אם הוא נדרש לעשות כן ע"י רשויות החוק או באמונה טובה שגילוי כזה הוא נחוץ באופן סביר להגיב לציווי הבא, צווי בית משפט או הליך משפטי אחר. אנו עשויים לחשוף מידע אישי למשרדי אכיפת החוק, בעלי זכויות הצד שלישיים, או לאחרים באמונה טובה שגילוי כזה הוא נחוץ באופן סביר ל: לאכוף את תנאים שלנו או מדיניות פרטיות; להגיב לטענות שפרסומת, פרסום או תוכן אחר מפרה את זכויותיו של צד שלישי; או להגן על הזכויות, הרכוש או הביטחון אישי של המשתמשים שלנו או הציבור הרחב.
israelcarpet.com וחברות הבת שלה תהיה לשתף את כל המידע האישי שלך עם גוף עסקי אחר או כמה שאנחנו צריכים (או הנכסים שלנו) מתכננים להתמזג עם, או יירכשו על ידי גוף עסקי ש. צריכה עסקה כזו להתרחש, שהישות העסקית אחרת (או הישות המשולבת החדשה) תידרש לעקוב מדיניות הפרטיות ביחס למידע האישי שלך.
כל צד השלישי שעימם אנו חולקים את המידע יהיה לשמור על רמה סבירה של ביטחון סודיות ונתונים כנדרש על פי חוק.

קישורים לאתרים אחרים

באתר שלנו קישורים לאתרים אחרים שעשויה לאסוף מידע זיהוי האישי שלך. israelcarpet.com אינו אחראי לנהלי פרטיות או לתוכן של אתרים מקושרים אלה.

אמצעי אבטחה

יש באתר שלנו באמצעי אבטחה מחמיר במקום כדי להגן על האובדן, שימוש לרעה, ושינוי של המידע שברשותנו. בכל פעם שאתה משנה או לגשת לפרטי החשבון שלך, אנו מציעים את השימוש בשרת מאובטח. ברגע שהמידע שלך הוא ברשותנו לעמוד בהנחיות אבטחה מחמירות בעמידה בחוק מידע הטכנולוגיה, 2000, להגן עליו מפני גישה בלתי מורשה.

בחירה / אפשרות-אאוט

Israelcarpet.com מספק את כל המשתמשים עם הזדמנות אפשרות שלא לקבל תקשורת שאינה חיונית (קידום מכירות, הקשורים לשיווק) מאתנו בשם של השותפים שלנו, ומאתנו באופן כללי, לאחר הגדרת חשבון. אם ברצונך להסיר את פרטי הקשר שלך מכל רשימות israelcarpet.com והעלונים, אנא בקר בhttp://www.israelcarpet.com/unsubscribe

    פרסומות בIsraelcarpet.com

אנו משתמשים בחברות פרסום של צד שלישי כדי להציג מודעות בעת הביקור באתר שלנו. חברות אלה עשויות להשתמש במידע (לא כולל את שמך, הכתובת, כתובת דואר אלקטרוני או מספר טלפון) אודות הביקורים שלך זה ובאתרים אחרים על מנת לספק פרסומות למוצרים ושירותים שמעניינים אותך.

צור קשר עם מחלקת הפרטיות שלנו?

אם יש לך פערים או תלונות או שאלות לגבי הצהרה זו או ביחס למידע המאפשר זיהוי אישי שנמסר על ידך, אנא צור קשר עם קצין התלונות שלנו בכתובת הבאה: support@israelcarpet.com