ייצור מאז 1985

ISRAELCARPET כבר יצרנית בולטת מאז 1985, להחמיא התחושה של בתי מגורים, כמו גם שטחי מסחר בכל רחבי העולם האסתטית לעשרים ושמונה השנים האחרונות. הכי טוב של שטיחי איכות שלנו אפשר היה לראות דירה בקומותיהם בעיצובים ייחודיים.

יש לנו להשיג מוניטין ברחבי העולם עם שטיחים מותאמים אישית ערכת עיצוב עדינים המתגוררים חללים ומסחריים, כי שיתוף הפעולה שלנו עם מעצבים מובילים ואדריכלים בכל רחבי עולם.

יש לנו להשיג מוניטין ברחבי העולם עם שטיחים מותאמים אישית ערכת עיצוב עדינים המתגוררים חללים ומסחריים, כי שיתוף הפעולה שלנו עם מעצבים מובילים ואדריכלים בכל רחבי עולם.

גם אנו מתמקדים המטרה שלנו במתן שטיחים מוכנים איכות מגוונת שהם שטיחים בעבודת יד יצירתית בסגנונות, גדלים וצבעים שונים שגם במחירים סבירים הגונים.

 • ISRAELCARPET הפך עולם
  חברה ידועה צוברת מוניטין שלה הטוב ביותר באיכות ובשירות יחד עם להיות החברה המובילה בהודו לשטיחים בהתאמה אישית בגלל הניסיון שלנו זקנה והמומחיות בשימוש ביצירת שטיחים בעבודת יד ייחודיות שנועדו פרט ושטיחי מילוי הצרכים שציינת ו דרישות.
 • העיצובים שלנו הם לגמרי בלעדיים ויש לנו אוסף רחב של עכשווי, כמו גם שטיחים מצויצים ויד מסוקסת יד מסורתית בתערובות משובחות של צמר, משי טהור מעודן, ויסקוזה וצמר ניו זילנד.המוצרים באיכות עדינות ביותר של צמר ניו זילנד כבר מדורגים כוכב ירוק ".
  אנחנו דואגים וריבית מירבית ובלוודא כי השטיח / השטיח שלך מתאים במומחיות לחדר שלך על ידי ארגון המתקין המוביל הטוב ביותר.
 • כל אחד מהמוצרים שלנו יש זמן ייצור מיוחד משלו ואנו מספקים משלוח ברחבי העולם.
  אתה יכול לפנות אלינו עם כל הדרישות האישיות שלך ואתה יכול לחקור אוסף הנרחב שלנו באתר האינטרנט של הקניות המקוונות שלנו.
  יש לנו גם הרווחתי מוניטין רב בעבודה העדינה שלנו ללקוחות ומעצבים שרצו לנו ליצור שטיחים בהתאמה אישית ייחודיים להגדרה העדינה שלהם. צוות של מעצבים מוכשרים שלנו תמיד יהיה שמח להיות לשירותך ולעבוד איתך באופן פרטי הבנה את הצורך שלך ולהבטיח שהחזון שלך יתממש.

  ISRAELCARPET ידוע כאחד manufactuers המוביל עם אומנות מעולה, מחירים ללא תחרות, ושירות לקוחות שאין כמותו – מה אתה יכול לצפות כאשר אתה ללכת דרך הדלת שלנו.