בחירת השטיח הנכון

 

בחירת הסוג של שטיח

בחירת השטיח היא על בחירת מרקם וצבע מושלמים. החברה שלנו תעזור לך לבחור שטיח מושלם. קודם כל אתה צריך לשאול כמה שאלות לעצמך כמו איך פורמלי הוא החדר שלך. האם משחק עיצוב שטיח לפנים שלך? איזה צבע יתאים בחדר והטעם שלך, מה שמהווה את השטיח היה נראה הכי טוב בחדר, וכן הלאה שלך

שאלות של התשובות האלה יעזרו לך לחפור עמוק יותר כדי לחקור לתוך העולם של צבע, מרקם ותבנית. יש לנו רשימה של טיפים העליונים בשבילך על כל נושא עם תמונות של מדידת חדרים וטיפים.

צבע טיפ 1

אם אתם לקשט בנייה חדשה ולאחר מכן לבחור השטיח שלך לפני שהוא הולך לבחירת צבע, טפטים וריהוט כי אז זה יהיה לעזור לך לקבל השראה ולהגדיר את מצב הרוח הנכונה של החדר.

צבע טיפ 2
לכו על שטיחים בצבע אחידים לחדרים שיש לי המון דפוס ומרקם כפי שיהפוך את המראה עדין. זה לא אומר שאתה בוחר רק בגוונים ניטראליים ואתה יכול גם לבחור גוון מהווילאות או כל מספק כפי שהיא הדרך הטובה ביותר כדי לשים את הדברים נקבעים בתיאום.
צבע טיפ 3
אם יש לך חדר ללא חלון ואז ללכת על גוונים קלים כפי שהם היו להאיר את החדר וגם להפוך את החדר שלך נראה מרווח.
צבע עצה 4
גוונים ניטראליים תמיד ליצור תחושה של חמימות וכיום ניטרליים הם לא רק בצבע בז ', יש להם אוסף נאה של אפור חום, ירוק מרווה, אפור כחול, צהוב, חאקי חולי, אפור כחלופות לניטראליות.
צבע עצה 5
אתה יכול גם ללכת על גוון צבע תערובת שהיה נותן לך תחושה של גובה. לכו על הגוונים הכהים לסעיף הריצוף אז צל אור הבא על הקירות וקלים בתקרה.
צבע עצה 6
האם מבחן צבע של השטיח שלך באור היום ולאחר מכן שוב עם אורות בשעתי הערב, כך שאתה יודע שזה ייתן שימר על פי ברקים ואיך הגדרת הצבע עשויה להשתנות עם שינוי באור המקוריים.
להוסיף מרקם לקומה שלך

מרקמים תמיד על מקבל את התחושה כשנוגעים פני השטח. אם הכל הרך או מחוספס או חלק שלה תלוי במגע והתחושה שלו ואת תרומתו עושה לשביעות רצונך.
השטיחים שלנו נעשים עם מערך בלעדי ויוצא דופן של מרקמים שעוזר להפוך את רצפת חלל מפתה לחיות. אנו בסטודיו פנים כפולים או משולש plies החוטים שלנו שנתנו את אפקט המרקם הטוב ביותר יחד עם רומז שונה טוויסט לוריאציות. לאחר שאעשה זאת אנחנו סוף סוף נותנים לו לולאה ולאחר מכן לנתק את החוטים, כך שהוא מקבל את צורת המרקם הסופית.

שתארנו כמה מרקמי שטיח שיעזרו לך לבחור.

שילוב של סגנונות
כאשר השטיח נחתך באופן חלקי וכמה חלקים חתוכים באופן חלקי זה נותן תחושה של מבט בדוגמת טבעי שהוא מאוד עמיד.
הרמה Loop
כל לולאה של השטיח היא בגובה דומה שעוזר לנו ליצור שטיח עמיד נותן לו מראה פורמלי. דוגמאות טובות של שטיחים כאלה הן ברבריים וסיסל.לשטיחים העשויים מרבה ברמת לולאה, הלולאות מוכנסות מגבהים שונים לגיבוי, כך שהוא יוצר אפקטים ממדיים ייחודיים ומעניין.
קטיפה
סגנון נוסף הוא ערימת החתך העמוקה שיש לו רמת משטח חלק ודוגמא הטובה ביותר לקטיפה הם אלה.
סקסוניה
סגנון זה הוא מאוד דומה לקטיפה אבל חוט כאן יש טוויסט, כך שאתה יכול להבחין בקצוות. זה נראה פחות פורמלי מכל קטיפה רגילה.
אפריז
בטופס זה החוטים שזורים במרץ, כך שהוא מסייע ביצירת מרחב שטיח מרקם.
כוחו של הלהג
תבנית גם ממלאת תפקיד חשוב כמו צבע בעיצוב החדר שלך והוספת פוטנציאל חסר גבולות. אתה יכול להשתמש בו כדי למתוח את הממד של החדר שלך, כמו גם להגדיר אזורים מסוימים בתוך החדר וגם לחזק את המאפיינים של החדר.הדרך הטובה ביותר לבנות תכנית היא לבחור את המרקם והצבע הטובים ביותר של השטיח ואז לך על נושא. אתה יכול גם ללכת על הדפוסים המופשטים של פס, גיאומטרי או אפילו פרחוני אשר ייתנו ערעור מיידי ואישיות שהיה להצית את הגישה לקשט את החדר. לאחר בחירת הנושא ולתכנן אתה יכול ללכת לריהוט ואבזרים האחרים שהייתי מוסיפים את קסם לגוונים וצבעים שמופיעים בשטיח. תחשוב היטב לפני שאתה הולך לדפוסי תערובת שכעלולה לפעמים להיות מסובך וגם ידוע שכאשר דפוסים הולך בנשימה אחת עם הצורה, צבע ומרקם התערובת יוצאת להיות הצלחה. אתה יכול גם לנסות את כמה שטיחי מדגם לפני ביצוע הרכישה הסופית, כך שאתה לבצע בדיקה נגדית כי לפעמים הפרופורציות יכולות להתברר שונה ממה שאתה מניח.
ילדים וחיות מחמד

בכל בית יש גם חיות מחמד או ילדים שנוטים יותר מדי לתאונות כדי לוודא שהשטיח שלך הוא קל לניקוי כאשר במגע עם כתמים. אנו בסטודיו פנים להשתמש גרבי ניילון שמוגנים הטובים ביותר עם טיפולי כתם עמיד כך שאתה לא צריך לדאוג הרבה על כל תקלות יומיות שעלולות להתרחש. צמר הוא האפשרות הטובה ביותר אם אתה רוצה ללכת על טבעי והצמר אנו משתמשים כבר באופן טבעי מעולה כמו שיש להם את התכונות עמידות כתם המובנה בו. יש צמר מבנה הקשקשים שיכולים להחזיק גבוה לכלוך על הערימה שתעזור לך בשאיבת אבק ביעילות ובקלות. עפר הם מרכיבים טבעיים ולא משנה איפה אתה מגדיר השטיח שלך שהם יבואו בודאות כל כך ללכת על צבעים ודפוסים שהיה להסתיר את התקלות הקטנות שנוטות לקרות.דפוסי צבע רב הם באמת טובים מאוד עבור השטח שלך אם יש לך חיות מחמד וילדים קטנים כי זה יהיה להסוות משם נשפך ולכלוך של היום-יום. אם אתה רוצה שטיח מוצק האם לשים לב כי אלה של צבע האור תמיד מראה עפר ביותר בעת הצבעים הכהים מציג את האבק, כמו גם שערות לחיות מחמד. אז אם יש לך חיית מחמד כי הוא נוטה לשפיכת שיער להתאים את צבע השטיח בצבע שיער חיות מחמד. זה אולי נראה קצת מוזר לעקוב אבל יאמין לנו שזה יהיה רק לעזור לשמור על הבית שלך נקי.
כאשר יש לך ילדים או חיות מחמד גורם נוסף הוא רעש כמו שהם לא לשתוק ולשבת בפינה. כשאתה להרחיב את המשטח הקשיח ריצוף זה יהיה להדהד הרעש הביתי כל כך ללכת על מרקמים מפוארים שיש ריפוד בד וחלון כיסויים שיעזרו לספוג את גלי קול ולהפוך את ביתך למקום של שלום לחיים ולהירגע.

 שינוי גודל השטיח שלך (לקחת תמונה מכאן)

בחירת הגודל הכי טוב שישלים את החדר שלך היא גם חשובה, יחד עם בחירת הצבע ודגם תקין. למדוד את החדר שלך ולאחר מכן בצע המדריך של חדר למידת חדר שלנו כדי למצוא את זו שמתאימה ביותר לרצונות שלך. תמיד יש לזכור שאנו מציעים בגדלים מותאמים אישית לאזורים שקשה להתאים עם אלה הרגילים.

  חדר אוכל

אם ברצונך להתקין שטיח במידה חדר האוכל שלך ראשונה באורך וברוחב של הטבלה כשטיח יש להיות גדול מספיק כדי לאפשר לכל הכיסאות שלך להיות בתוכה כאשר דחפו בחזרה. שיאפשר השטיח שלך להיות שלם גם כאשר הכיסאות הם הכניסו לתוך עמדות קונבנציונליות שונות לפני ואחרי שיש את הארוחה. שמור 30 אינץ 'של שטח נוסף בכל צד לצדדים וכורסאות.

חדר משפחה

ככלל שאחריו תוך קביעת שטיח בחדר המשפחה שלך הוא לאפשר לריצוף 12 עד 18 אינץ '. אם החדר שלך הוא קטן 12 אינץ 'עשוי להיות מספיק.שטיח גדול הוא הטוב ביותר כאשר יש לך חדר גדול יותר שכן היא אינה מבחינה ויזואלית לחלק את שטח החדר. אם אתה רוצה לשים שטיחים מגוונים לרהיטים של שונה אתה יכול ללכת על גודל וצבע תואמים ללא מחפש את אותו העיצוב.

  חדרי שינה

כאשר אתה רוצה למקם את שטיח בחדר השינה שלך גודל אחד גדול יהיה מספיק אך יש לזכור שרובו יהיה מכוסה מתחת למיטה שלך. אתה יכול ללכת על כמה שטיחים בגודל דומה ועיצוב סביב המיטה למראה עדין. קבל שטיח שיש מרקם רך כמו שזה יהיה מוערך יותר בזמן שאתה נכנס ויוצא מהמיטה.

מסדרונות

אם ברצונך להגדיר שטיח במסדרון שלך הגודל והאורך יהיה תלוי בטעם שלך. אתה יכול ללכת לשטיח רץ שיכסה את כל הדרך במקום שהסתיים באמצע פתח. גם אתה יכול לשים כמה שטיחי רץ קטנים אחד אחרי השני עם עיצוב מגוון אך בצבע דומה.

  ילדים וחיות מחמד

בכל בית יש גם חיות מחמד או ילדים שנוטים יותר מדי לתאונות כדי לוודא שהשטיח שלך הוא קל לניקוי כאשר במגע עם כתמים. אנו בגרבי ניילון שימוש CASAMERO שמוגנים עם טיפולי כתם עמיד הטוב ביותר, כך שלא צריך לדאוג הרבה על כל תקלות יומיות שעלולות להתרחש. צמר הוא האפשרות הטובה ביותר אם אתה רוצה ללכת על טבעי והצמר אנו משתמשים כבר באופן טבעי מעולה כמו שיש להם את התכונות עמידות כתם המובנה בו. יש צמר מבנה הקשקשים שיכולים להחזיק גבוה לכלוך על הערימה שתעזור לך בשאיבת אבק ביעילות ובקלות. עפר הם מרכיבים טבעיים ולא משנה איפה אתה מגדיר השטיח שלך שהם יבואו בודאות כל כך ללכת על צבעים ודפוסים שהיה להסתיר את התקלות הקטנות שנוטות לקרות.

דפוסי צבע רב הם באמת טובים מאוד עבור השטח שלך אם יש לך חיות מחמד וילדים קטנים כי זה יהיה להסוות משם נשפך ולכלוך של היום-יום. אם אתה רוצה שטיח מוצק האם לשים לב כי אלה של צבע האור תמיד מראה עפר ביותר בעת הצבעים הכהים מציג את האבק, כמו גם שערות לחיות מחמד. אז אם יש לך חיית מחמד כי הוא נוטה לשפיכת שיער להתאים את צבע השטיח בצבע שיער חיות מחמד. זה אולי נראה קצת מוזר לעקוב אבל יאמין לנו שזה יהיה רק לעזור לשמור על הבית שלך נקי.

כאשר יש לך ילדים או חיות מחמד גורם נוסף הוא רעש כמו שהם לא לשתוק ולשבת בפינה. כשאתה להרחיב את ריצוף המשטח הקשיח יהיה להדהד רעש ביתי כל כך ללכת על מרקמים מפוארים שיש ריפוד בד וחלון כיסויים שיעזרו לספוג את גלי קול ולהפוך את ביתך למקום של שלום לחיים ולהירגע.