תחזוקת שטיחים

 

לפעול באופן מיידי להסרת כתמים: להיות ידוע בעובדה שאין שטיח שהוא כתם הוכחה עם זאת אלה שכתם עמיד מספק לך שפע של זמן לפעול. זכור תמיד כי כשזה מגיע לנקודה והסרת כתמים את הפתרון הטוב ביותר בפינה של הזמן הוא מהירות. בכל פעם שמתרחש לא להיבהל ולהגיב באופן מיידי לרוע המזל כל כתמים או לשפוך. אתה צריך באופן מיידי לגרוף את מוצקים ונוזלים נועזים ברגע שאתה יכול ואז לנסות לספוג כמה שיותר נוזל כתם עם מגבת נייר כאפשרי מבחינה המעשית. אין להשתמש בקרם קרצוף בחלק מכתם והבריח אותו כדי למנוע החלק ממקבל טשטש. כתם טיפול תצטרך הפריטים לכל כתמים מקריים וניקוי המקום הבא. בצע את התרשים המפורט להלן שמסביר שכלי ניקוי הוא לדואר המשמש להסרת כתמים ש. זכרו גם כי כמה מהכתמים עשויים לדרוש עזרה מקצועית בהתאם לסוג של כתם זה השיג. מים קרים פתרון דטרגנט. לערבב כפית אחת של נוזל לשטיפת כלים ברור עם כוס מים פושרים (לא חמים). פתרון אמוניה. לערבב כף אחת של אמוניה ברורה משק בית (פתרון 3%) עם ½ כוס המים. מרכך.ממס ניקוי יבש (זמין בחנויות מכולת, סמים, וחומרה). הערה חשובה: ממס ניקוי יבש לא צריכה להיות בשימוש בפוליאסטר. פוליאסטר הנקי עם תמיסה של מים קרים 1 כוס וכפית 1 של נוזל לשטיפת כלים חסר צבע או להשתמש בחומר ניקוי ביתי תרסיס לכל מטרה או טרוםתרסיס כביסה (כגון 409 או לצעוק). קרח. צ'יל עם קוביות קרח בשקית ניילון. לנפץ שאריות, לאסוף או לגרד, וואקום. פתרון חומץ. לערבב 1/3 כוס החומץ לבן עם 2/3 כוס המים. מים חמים (לא חמים). מים חמים (לא חמים). מסמר נקה מסיר לק (רצוי אצטון). טרפנטין מינרלי אלכוהול או ספירט. מסיר  Rust. אבקה סופגת. (למשל, מלח, טלק, או אבקות סופגת קניינית). נקי סופג. (למשל, מארח).

 

צעד 3

צעד 2 צעד 1

כתם

2 1

 משקאות אלכוהוליים

3 1

לְהַלבִּין

2 1

  דם

2 4

  חמאה

4 5

 נר שעווה

4 5

 גוּמִי לְעִיסָה

6

3 2

  שוקולד

4

2 1

  קפה

2 7

  קולה ומשקאות קלים

2 4

  שמני בישול

4 2

  קרם

2

 ביצה

8

2 7

  עט עצה הרגיש

4

  קומת שעווה

2 1

  מיץ פירות

3

2 4   ריהוט פולני

2 7   רוטב ורטבים
2 1

  דיו (עט נובע)

2 9 4

  דיו (כדורי)

2 7   קטשופ
2 4

 שפתון

6

3 2   יוד
2 4 7

  חלב

2   חרדל
4 8

  לק

2 4   שמן וגריז
4 3 2

  צבע (לטקס)

2

4 9   צבע (שמן)
10 2 4

  חלודה

4 2   רוטב לסלט
2 4

  פולני נעליים

3

2 4   פיח
4

טאר

4

2 1  תה
2 1

  שתן (טרי)

6

3 2  שתן (ישן)
2

 קיא

2

1 11

  יין

2 12 4

חומר לא ידוע

 

ניקוי

שיטות לניקוי

לא משנה איזה סוג של כתם השטיח שלך השיג או שניקוי שיטה תשתמש, דבר אחד שאתה צריך להיות בטוח בזה אתה צריך לנקות אותו לפני שהוא מגיע מכוער, כך שמטלת הניקוי שלך היא קלה כמו גם לך להיות מוצלח בתהליך. כל אחד מתהליך הניקוי הוא הטוב ביותר עבור דרישה המסוימת שלה כדי לבדוק שאתה רואה לצרכים שלך ולעבוד בהתאם. יש לנו כמה טיפים חשובים שבוודאי יסייעו לך לבחור את התהליך הנכון עבור השטיח שלך.

קצף יבש ומשטח סופג

מגוון רחב של מכונות יכול לעבוד על הערימה עם קצף סבון רך ופעם אחת הוא מתייבש השאריות ניתן בשואב אבק החוצה. למרות ששיטה זו צריכה יותר כמות מים שהוא מנקה את המשטח כראוי והשטיח מתייבש מהר. זכור כי אתה לא מעל לצחצח השטיח שלך שעלולה לגרום לניזק של כמה שטיחים.

ניקוי קיטור (הפקת מים חמה)

כאשר אתה משתמש בניקוי קיטור זה יעזור לחלץ את תמיסת הניקוי ואדמה גם משאירה מאוד פחות כמות השאריות עם נזק מינימאלי ערימה. סוג זה של שטיפה מתבצע מומלץ מאוד לכל הסוג של שטיחים וזה יהיה יעיל ביותר כאשר נשטפו על ידי כל בעל מקצוע בעזרת יחידת חילוץ מים חמה חיצונית. זכור שלא להשתמש יותר מדי של חומר ניקוי כיוון שהוא עלול להזיק לשטיח. האם מעקב עם מים רגילים רגילים על ידי בדיקה שאינך מעל להרטיב את השטיח. כל ניקויים המקצועיים צריכים להיות משולבים בהטסת שטיח או באמצעות טיפוח. אתה יכול לקחת את העזרה של ואקום מרים ערימה המקצועי שהוא מאוד יעיל לשחזור שטיחים סבוכים או חרושים.

אבקה יבש

בתהליך זה חלקיקים סופגים מתבצעים להתפשט לערימה בעזרת מכונה ולאחר מכן הוא הוסר על ידי העזרה של ואקום. שיטה זו אינה משתמשת בכל מים ואתה לא צריך להיות איש מקצוע כדי להשתמש בשיטה זו.תהליך הניקוי הוא מיידי וזה משימה לעשות זאת בעצמך קל. זכור כי זה עלול להיות קשה כדי להסיר את שאריות הניקוי אם יש לך ערימה עמוקה וזה בכלל לא יעיל אם השטיח שלך מלוכלך או שסבוך אזורים בזה בכבדות. זהירות: שיטות ומוצרים שיש להימנע אם אתה לנקות שטיח המגורים שלך אז אל תשתמש בשיטה שמפו רטוב מברשת סיבובית כיוון שהוא עלול להזיק לשטיח. כמו כן לבדוק לפני קניית כל עשה זאת בעצמך פחיות תרסיס כמו רבים מהם מכיל כמות גבוהה של שאריות שעלולות לגרום לresoling המהיר בשטיח. לפני הרכישה כל מוצר לקחת טעם על פיסת השטיח ראשון, כך שאתה לא בסופו לפגוע בו. אם אתה מוצא את המוצר המיובש להיות דביק ואז להימנע משימוש בו גם לא להשתמש בכל מוצר שיש לי מלבינים או הקרינה אופטיים בזה.

שאיבת אבק

ניקוי ושאיבת האבק לשמר את ההשקעה שלך ISRAELCARPET אומנות ISRAELCARPET נחשבת לטוב ביותר ועל המוצרים רבים שלנו להפוך להיות נכס משפחתי שמועבר מדור לדור.המפתח כדי לשמר את הטוב ביותר של המוצר ולשמור על הזדקנות מעודנת הוא באמצעות טיפול ותחזוקה נאותים. ההשקעה שלך בISRAELCARPET יכולה להיות ההשקעה הטובה ביותר עבור אחד דורות הבאים באמצעות שימור וטיפוח. אז בזמן ניקוי השטיח שלך בצע את ההוראות ולנקות אותו באופן קבוע יחד עם שאיבת אבק תכוף.

אבקה יבש

האבקה יבש היא קלה לשימוש אך יש לזכור כי שאיבת האבק היה רק להסיר את האדמה היבשה, אבל השטיח שלך נוטה לסוג אחר של לכלוך, כמו גם כמו האדמה השמנונית מהגז לבישול שלך, לכלוך במעקב מהרחובות או דרך זיהום האוויר וכו 'של קרקעות סוגים אלו נפוצים מאוד להיצמד לשטיח שלך והם יכולים לבנות את שכבה של לכלוך בסיבים ועם זמן הם יהפכו את צבע השטיח משעמם ומלוכלך. אז הנה למרות שהצבע של השטיח שלך לא הולכים לאיבוד אבל מוסתר בתוך הסרט המלוכלך, כאשר אתה מנסה להסיר אותם עם שטיפה כבדה לך בסופו של הפגיעה בו. אז אל תתנו לזה סוג של אדמה שהצטבר בשטיח שלך, כי הם מקל על סיבי השטיח שלך שהיה בסופו של דבר עושה השטיח שלך סבוך או ליצור רכסים והכי חשוב שזה יהיה למשוך יותר מדי של אדמה היבשה סופו של דבר לפגוע בו מעבר לגבול. הקפד לנקות את השטיח שלך באופן קבוע, כך שכזו ברק של אבק לא להיתקע ולעשות השטיח שלך משעמם, כמו גם מה שהופך את זה קשה להסיר אותו. שמרו השטיחים שלך מISRAELCARPET במשך דורות על ידי טיפול ולייפות את השטח שלך.

שאיבת אבק טיפים

אפילו שטיח מגורים רגיל נוטה הרבה התעללות כמו דפיקות רגליו של וכפות חיות מחמד מלוכלכות יחד עם לכלוך, זיהום וגז שמן מבישול אדים ולכן הם תמיד דורשים תכופים שאיבת אבק יחד עם שטיפת מכונה תקופתית כדי להסיר את הקרקעות יבשות וגם למנוע את הלכלוךמבנייה וכתוצאה מכך לנזק של השטיח שלך. יש לנו כמה טיפים של שאיבת אבק שיעזרו לך לשימוש יעיל.

טיפ שאיבת אבק 1 אל תתנו לשקית האדמה להיות מלא יתר על מידה ליעילות ציוד טובה יותר

טיפ שאיבת אבק 2 זכור את ואקום על פני בדפוס תנועת פעם בכמה זמן ולא תמיד הבא לכיוון התנועה, כך שאתה למנוע מחצלות על פני השטח.

טיפ שאיבת אבק 3 אם יש לך להציב השטיח שלך בחדר עם רמזור ולאחר מכן להשתמש בואקום קווי תעבורת פעמיים בשבוע ופעם אחת על השטח כולו.

טיפ שאיבת אבק 4 כאשר הניחו בחדר עם ואקום תנועה כבד נתיבי תנועה יומי ופעמים את האזור כולו.

טיפ שאיבת אבק 5 כאשר יש לך שטיחים שיש ערימה גבוהה או מעורבב בצמר או אם יש לך השטיח רך הפרמיה לאחר מכן בצע את התכונות הבאות שיעזרו לך לשמור על השטיח בקלות:

גובה מתכוונן: לכו על ההגדרות הגבוהות ביותר בכל פעם שהוא מתאים גם מהירות מאוורר מתכוונן: לכי על מדיום או הגדרה נמוכה שבו נדרשה גלגלים גדולים תמיד מאפשר את המכשיר ללהחליק בקלות על פני השטיח

טיפ שאיבת אבק 6 ודא שחגורת הוואקום היא ללא פגע ופועל כראוי ושהמקצף שלו מסתובב כראוי כאשר הוא יוצר קשר עם משטח השטיח. בדקו אם כוונון הגובה ראוי ונכון בעת השימוש במקצף ליצור קשר עם הערימה וזה מספיק כדי להיות רחוק מספיק מהשטיח על ידי כמה סנטימטרים עדיין קרובים מספיק כדי לגרום למנוע להסתובב באופן משמעותי.

טיפ שאיבת אבק 7 שטיחים אלה שמגיעים עם מרקמי כרך צריכים להיות בשואב אבק עם שאיבה על מנת למנוע נזק של הלולאות. עד שלושה מעברים של המכונה עובד מצוינים עבור אלה מן הלכלוך קל, אבל לאזורים מלוכלכים כבדים שהיית דורש עובר עד חמש או שבע .. השטיח Care כאשר אתה מביא הביתה שטיח מותאם אישית קנס כדי לקשט את החלל שלך על הכלל הראשון הוא ליהנות מהיופי של המוצר ורק אז מגיע החלק שבו אתה צריך לטפל נכון שלו לשימוש ארוך יותר. כאשר אתה קונה שטיח מSuperior פנים במבט ראשון שאולי יש לי הרעיון שזה עדין אבל אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו יש לך מאוד פחות דברים לדאוג. גם היום אנו מקבלים מכתבי מעריצים והערכה מאנשים שקנו את המוצרים שלנו בשנת 1928 כאשר חברתו של מרשל שדה התחילה ISRAELCARPET. יופי השטיחים שלנו גדל מאז, ועדיין שמרה על איכות f הטובה ביותר שלה עם חלוף השנים. המוצרים שלנו מיוצרים רק מסיבי מעשה ידי האדם וטבעי הטובים ביותר ורובם הם 100% צמר צמר וזה באמת קל לשמור ולטפל. כל מה שאתה צריך לעשות לאחר רכישת שטיחים מSuperior הפנים הוא לעקוב כמה קווים מנחים תחזוקה וליהנות מיופיו במשך שנים. הצעות תחזוקה וטיפול קבועות ISRAELCARPET הדבר הראשון והחשוב ביותר שאנו ממליצים לכל לקוח שלנו הוא שאתה צריך לקנות כרית שטיח כדי להיות מונח מתחת הרגיל שלך שישמור אותה בשלמותה במקום שיש לך להגדיר אותו וגם היה למנוע ממנו נפגע בבלאי המואץ יחד עם עוזר לו לשמור על מקוריות שלה עד שנים. הסוחרים שלנו יעזרו לך לעבור את הבחירה הטובה ביותר על פי הדרישה שלך. הדבר החשוב הבא הוא שאתה צריך כדי לסובב את השטיח במרווח קבוע, כך שבמשך השנים כמה חלק ממנו לא לשפוך צבע או לקבל דהוי בגלל נתיב התנועה או באמצעות חשיפה לאור שמש. הדרך הטובה ביותר להסיר לכלוך ואבק כל יום היא לשאוב אותו באופן קבוע וזכור כי אתה צריך לקחת טיפול מיוחד לחלקים באזור השוליים כי לפעמים כשאתה ואקום עם בר מקצף זה יכול למשוך ולקרוע את השוליים גורמים לו להתפוגג או נפרד. אם יש לך קנה שטיח לאחרונה ממה שמומלץ לשאוב אותו לפחות פעמים עד שלוש פעמים בשבוע שיסייעו להסיר כל סוג של פלומה מופרזת שעלולים לקבל שנצברה על פני השטיח.Fuzzing על פני השטח היא נורמלית לחלוטין ואינה מהווה בעיה לקיצור חייו של השטיח שלך. הם רק סיבים רופפים שנוצרים תוך השטיח שנארג. לאחר השטיח שלך מקבל שנה ישן שאיבת האבק תלויה הזמן וכמות התנועה שנוצרה על השטיח שלך.האזורים שיש לי תדירות גבוהה של נסיעה צריך להיות בשואב אבק לעתים קרובות, כך שאתה לשמור על האדמה מלהיות שנצבר. ניקוי מקצועי אם אתה רוצה לנקות השטיח שלך באמצעות שירותים מקצועיים אנו ממליצים לך לשלוח אותו לאנשי המקצוע בעלי מוניטין בלבד שיש להם ניסיון בניקוי שטיחים באיכות מעולה. כאשר שטיחי הפנים מעולים שלך יופיעו מלוכלכים מדי או שיש לי כתמי הגדרה באל תנסה לעשית-זאת-בעצמך ושלח אותם לניקוי שטיחי אנשי מקצוע. פעולה מיידית על נשפך אלה שעשויים מסיבי צמר טבעיים לשפוך נוזל נשפך אז אתה צריך לנקוט בפעולה מיידית על מנת למנוע כתם קבוע. בצע את הפעולה נתון מודרכת כדי למנוע כתמים מלהישאר מחוץ:

פעולה 1

אין לשפשף מעל לשפוך אשר עלול בסופו של דבר עושה את לשפוך ללכת עמוק יותר לתוך הסיבים ובמקום לקלקל את התנומה של השטיח

פעולה 2

הסר את נשפך המוצק בעזרת כף או בסכין קהה עד ואלא אם כן לשפוך הוא צבע לטקס שבו אתה צריך לעבוד מהקצה של הכתם וללכת פנימה ובמתלול התהליך לכיוון של הערימה אם אפשרי. אלה לצייר לטקס שעשוי לחזק כאשר שפשף יש לשטוף או לשטוף עם מים ולאחר מכן את המקום צריך להיות מוכתם במגבות נייר או מפיות.

פעולה 3

הנייר או המפית המשמש לספיגה צריך להיות לחוץ בעדינות על הכתם ויש לחזור על התהליך עד שהלחות היא לגמרי או ככל האפשר נספג.

פעולה 4

להוסיף כמות קטנה של שמפו שטיח או נוזל שטיפת כלים קל וחומץ לבן טהור עם מים פושרים ויחול אם זה קשר לכל כתם שיורית.

פעולה 5

אם הכתם לא הוסר במים אז אתה צריך ללכת לממס אבל זוכר שלפני החלת ממס אתה תמיד צריך לבדוק את ההשפעה שלה על השטיח על ידי יישום כמה טיפות באזור סמוי או בפינה של השטיחואז לבלוע אזור שבעזרת מגבת מפית או נייר. אתה צריך גם לעבור את רשימת ההצעות של היצרן ולהחיל אותו בהתאם.

פעולה 6

החל ממס בשטח של כתם ישירות ולעבוד עליו בעדינות בעזרת כף. למחוק את האזור בעדינות ובמהירות עם מפית נייר או מגבת עד שרוב הלחות נספג. חזור על התהליך שוב עד שהכתם יוסר לחלוטין ולראות שהאזור הוא לא מעליו רטוב. אם האזור הוא מעל רטוב זה עלול לגרום ליצירה של טבעות על השטיח וכמה מהממסים עלול בסופו לפגוע ברפידות מצופים הגומי המשמשות לייצור שטיחי Chaumiere שלנו.

פעולה 7

אם במקרה הממס הוא גם לא מועיל כדי להסיר את הכתם שאתה יכול להשתמש בשיטה אחרת.לכתמים שמנוניים למקם נייר סופג על הכתם ולאחר מכן לגהץ את הנייר לכמה שניות שיהיה לרכך את השומן על זה ולעזור מפית נייר כדי לספוג את הכתם.

פעולה 8

אף פעם לא ללכת באזור של השטיח שהוא לח לאחר ניקה כמו שעלול לעוות את הערימה. אתה יכול גם להשתמש במייבש שיער, כך שהאזורים לחים הוא מיובשים מוקדם.