מדריך לקניית שטיחים

סימנים של איכות

זה תמיד מדהים לעשות סיבוב בשוק בדיקת השטיח באיכות הטובה ביותר מבין האוסף העצום. ייתכן שלעתים קרובות להיות מרומה על ידי קמעונאים תוך השוואת שטיח מצויץ ארוג עם חתך-ערימה ללולאה. אז בזמן ביצוע רכישה אתה צריך לבדוק כמה מסימני זיהוי של איכות שיעזרו לך בביצוע הרכישה הנכונה.

גיבוי

כשאתה בודק את התווית של השטיח גם לראות את הגיבוי שלו ולוודא שיש לו מארג צפוף אשר יעזור לך להבטיח את האיכות וללבוש של השטיח.

גימורים

רוב השטיחים שטיפולי כתם-ההתנגדות להחיל whil
דואר אריגה כמו Solutia של ISRAELCARPET וStainmaster יש אשר יעזור לך בתהליך הניקוי בהמשך. אם אתה הולך לחומר צמר זה לא כל כך הרבה של עניין כפי שהוא isnaturally אדמה עמידה שהופך אותו פחות תחזוקה ואינו דורש טיפול נוסף.

אומנות

שטיחים בעיקר שזורים גם או שהם מצוייצים.שטיח כי הוא פילס הוא באיכות מעולה כפי שהוא נועל את כל חוט לגיבוי אשר בתורו יוצר שטיח כי הוא עמיד. שטיחים מצוייצים בדרך כלל זולים יותר מאלה פילס כמו שהם עשו בקלות ובתהליך מהיר יותר.

צפיפות ערימה

צפיפות הערימה של השטיח אומרת את כמות חוט ערימה שנמצאת בשימוש בעת ביצוע השטיח וכמה קרוב הוא המארג. כאשר הערימה היא צפופה יותר זה אומר שזה יספק ביצועים טובים יותר. תוך בחינת השטיח לקחת הפנים הערימה ולכופף אותו ממך לבדוק את הגיבוי ואם האריגה צפופה אז הגיבוי יהיה פחות גלוי לעין.

משקל פנים

משקל פנים מתייחס לכמות של סיבים שנמצא בשימוש על פני השטח של השטיח ולא צריך להיות מבולבלת עם המשקל הכולל. משקל Face הוא גרם לכל מטר מרובע ובמשקל כולל הוא משקל הפנים תוספת משקל הגיבוי. האם אי פעם לא לקנות שטיח שיש לו משקל פני גבוה מאוד ויחד עם זה לבדוק לאיכויות אחרות כמו הסיבים, צפיפות והמארג שהם חשובים באותה מידה. זכור כי שטיח ארוג במשקל קל יותר יהיה לבצע פחות משטיח מצויץ משקל גבוה יותר.

טוויסט

בדרך כלל סיבי השטיחים מתבצעים מעוות יחד, כך שיש לו ללבוש יותר וגם מבט מוגדר ברור.השטיח יבצע יותר אם טוויסט הוא הדוק יותר.

בחירת שטיח

זו הבחירה האישית שלך כדי לבחור את הלהג, מרקם הנכון וצבע של השטיח ואנחנו בISRAELCARPET היה רק לעזור לך על ידי צמצום למטה הבחירות באמצעות עיצובים מעשיים ועצות דקורטיביות לחדד.
הדבר הראשון שיש לעשות לפני שמחליט הוא לשאול כמה שאלות לעצמך כמו איך פורמלי הוא החדר שלך, יהיה השטיח להיות מותקן לעיצוב החדר שלך או להגדיר ערכת העיצוב שלך, איזה צבע תתאים לחדר והטעם שלך, מה צורות השטיח היה נראה הכי טוב בחדר וכו 'שמירה על אלה תשובות ורעיונות במוחנו יעזרו לך לחפור עמוק יותר כדי לחקור לתוך העולם של צבע, מרקמים ודפוס. יש לנו רשימה של עצות חשובות עבורך בכל נושא יחד עם תמונות של חדר וטיפים מדידה בתוספת אופציות לשינוי גודל מותאם אישית, כמו גם בשבילך:להפוך את העבודה בצבע בשבילך

צבעים לדבר כרכים וגם הם מדיומים להראות את האישיות שלך. זה גם יכול להיות מורכב לעתים כפי שהוא חמקמק, אבל את המראה והתחושה של חדר ניתן לשנות רק על ידי כמה תנודות של צבעים להתיז. החדר שלך מלוכדים יחד על ידי צבעים של הגופים השונים שלה וגם אפשר להגיד שזה אלמנט מרכזי שיכול להפוך את חדר יפה או להרוס את נוכחותה לחלוטין.
רצפת כיסוי חשבונות לקרוב כ -30% מהצבע של החדר ולכן הוא משחק תפקיד חיוני מאוד בקביעת התכנית לקשט את החדר. אם החדר שלך הוא כזה ש
אזור השטיח יפעל כאלמנט הבולט ממה שאתה צריך לבחור שטיח בדוגמת שיש שילובי צבעים ייחודיים. השתמש בכל גוונים מהצבע של השטיח לבחור צבעים והאביזרים שלך כדי שזה ייראה מושך יותר ולאחר מכן לבצע את הנושא לחדרים הסמוכים.
אם השטיח שלך לא ישחק תפקיד הבולט בחדר ולאחר מכן להמשיך הגוון ניטראלי למדי. זה עדיין יכול להיות בדוגמת עם גוונים עדינים שישלימו Furnishers שלך יחד עם הבדים בשימוש ברחבי החדר. אם השטיח שלך הולך להיות רקע לכל ריהוט אחר בחדר מאשר לבחור שטיח בעל מרקם וצבע שהוא מעט קל יותר או אחר darket מצבע הקירות כזה יעזור להתמזג עם העיצוב של החדר.

כוחו של הדפוס

כשזה מגיע לדפוס זה על הבחירה האישית שלך לבחור את הטוב ביותר ואת האדם הנכון. אתה יכול ללכת ממסורתי לעכשווי, אך הכל תלוי באיך זה יגרום לך להרגיש.הקישוט של החדר שלך תמיד מציין את אישיותו של בעל.
בדרך כלל השטיחים בדוגמת תמיד מביאים הילה של עושר ואינטימיות לאזורים הגדולים יחד עם מגע מיידי של אישיות ואופי ומאפשר לך ליצור סגנון היצירתי שלך.שטיח עם הדפוס של עיצוב פרחוני מסורתי היה להעלות גינת מדינה אנגלית תוך תבנית מופשטת הייתה להציג את מראה מודרני וחגיגי. זה תמיד מסובך לערבב דפוסים יחד ודפוס אחד מעורב תצליח רק כאשר הצבע, המרקם והשילוב שלה היה משלימים אחד את השני.
קנס מגע של דפוסים משלימים תערובת היית סף את חלל הגדרה מצוין. אתה יכול להשתמש ברעיונות כאלה כדי ליצור אזורי שיחה בחדרים גדולים או באזורי אוכל נפרדים. אתה יכול גם להשתמש בם בפינת אוכל ולא לפחד מהסיכון של דליפות כדוגמת שטיחים הם הטובים ביותר להסתיר משם כתמים וכתמים עם השכבות של צבע.

להוסיף מרקם לקומה שלך

אתה יכול להשתמש בצבעים שיעזרו לך להשיג דרמה והשפעה אבל מרקמים הם הטובים ביותר כאשר אתה רוצה להעלות את החדר שחסר דפוס. מרקמים תמיד גט אחד מרגיש בזמן שאתה נוגע בו וכל ישות בחדר שלך עושה תרומה למרקם. משהו איפשהו יכול להיות מחוספס ואילו דבר אחר יהיה חלק; כל נותן משהו לתחושה של החדר. כאשר חדר מעוצב בצבעים מבריקים בצבע נועז, יש ריהוט כרום יחד עם כמה ריצוף צפחה מעופש זה יהיה טוב ביותר לתאר קר ומחוספס, ואם יש לו גוונים בהירים וריהוט צבעוני זה יהיה מרקם נעים וחם שמראה את נוחות.

אתה יכול לאזן את המראה של חדר על ידי מיזוג המרקם הנכון. אתה יכול להשלים את שטיח ISRAELCARPET עם משטחים מגניבים כמו עור, מבני אבן או זכוכית. אתה יכול להתאים את צבע הקיר העשיר שלך להתמזג חום לחדר שנגזל ממנה על ידי הוספת אור שמש אוסף אברש Superior הפנים Woolcheck שלנו.

מדריך גודל

חדר בלי שטיח בעיקר נראה מאוד לא ידידותי ולא מרוהט. כאשר אתה מציב את שטיח בחדר זה ממריץ את החדר ומעניק לו מגע יוקרה בעיקר כאשר יש לו את התרומה של אומנות ברמה גבוהה יחד עם השילוב המושלם של דפוס צבע ומרקם.שטיח יכול להשאיל את חדר ברכה מגע עושה לך נוח ולהוסיף מגע של האישיות שלך.
לקנות שטיח בעבודת יד באיכות טובה במקום שטיחים מצוייצים כפי שלא נראה רק טוב יותר ומתוחכם אבל זה יימשך זמן רב יותר מאשר מצויץ.הדבר החשוב ביותר הוא שאתה צריך להתאהב בשטיח שלך כי זה לא וילונות או כריות שיכולה להיות שונה כאשר אתה משתעמם אבל הוא הולך להישאר שם לדורות הבאים. אז אתה צריך לקבל אחד שנותן לך תחושה של אושר בכל פעם שאתה מגדיר את העיניים עליו וכל כך מחוברת שאתה לא רוצה להתרחק ממנה.גודל

כשאתה הולך לקנות שטיח ראשון לנסות להבין את המטרה וצורך של השטיח לפני בחירתו. קבל את זה נכון, כי זה אחד שהוא חתיכת הצהרה שתפאורת החדר שלך או שזה אחד שהיה רק צריך להתמזג עם החלל עם עיצוב ניטראלי ומראה השלו. האם אתה רוצה השטיח להופיע כגורם משלים שמאחד את החדר שלך או להגדיר שטח מסוים בלבד של החדר? כאשר אתה רוצה להבחין החדר לחלקים מגוונים ולאחר מכן לבחור ממספר השטיחים בעיצובים שונים לחלקים נפרדים של החדר שהייתי מוסיף מגוון ולייפות אותה.
קבל שטיח עם הגודל הגדול ככל האפשר שיעניק נדיב והשפעה מאוד מרגיעה להגדרה שלך. זה תמיד נפלא למקום ריהוט לחדר על שטיח כפי שהוא נותן אותו מפואר מגע וגם תחושה של חלל זורם.
שטיח בגודל קטן יותר עשוי לפעמים נראה קטנטן ומתכוון כשמקום במרחב הלא נכון. פתרון אחד לזה הוא לקנות שטיח שהיה יושב בתוך הרהיטים ורק מול הכיסאות והספות.ההגדרה כאן תהיה כזה שהוא יהיה מעט ארוך יותר מהרהיטים, כמו גם רחב יותר בתוספת זה אפילו לא יהיה רחוק מדי ממקום הישיבה.Living Room

When you are planning to unify the room and its entities then a large carpet will do the work effectively. Leave sufficient amount of extra space surrounding the furniture as it make the area less perched on the edges of the carpet.
The furniture like sideboards or cupboards should be kept away from the carpet as they completely destroy the setting and appearance.

חדר אוכל

הנח שטיח בגודל גדול בחדר האוכל כמו זה להקהות את הצליל בחדר וגם להביא מראה עדין לדפוס הצבע והמרקם של החדר. מניחים את השטיח באופן יחסי לשולחן ושהוא צריך להיות גדול יותר מהשולחן עם מספיק מקום צריך להיות שם גם אחרי שאתה מושך את הכיסא או יושב בנוחות ללא רגליים האחוריות של הכיסא שיצא מהשטיח.הגודל המינימאלי מוותר כאן ב75cm והגודל האידיאלי הנורמלי הוא 1.50m גדול יותר מהגודל של השולחן בכל הכיוון.
בעוד שטיח בחירה לחדר האוכל לזכור שמרכזו יהיה מכוסה על ידי השולחן כדי להתרכז בעיצוב שיש דפוסים מורכבים על הגבול בעיקר.חדר שינה

כאשר אתה מציב את שטיח בחדר השינה זה צריך להיות ממוקם הטוב ביותר מתחת למיטה והמסגור של השטיח צריך להפסיק קצר של שולחנות הצד שיאפשר השטיח מתחת לרגליים להיות בכל פעם שאתה יוצא מהמיטה.
חלופה נוספת היא למקם את השטיח בגודל קטן יותר משני צדי המיטה כדי לתת לך את התחושה ואת מצב רוח.
כשזה מגיע למסדרון זה בדרך כלל הטוב ביותר ללכת למנהג חתיכות עשו שכתעזורנה לך ליצור שטיח שיכסה את הממד המדויק של המסדרון. אנחנו גם עוסקים ברצים של עיצובים מגוונים שממנו אתה יכול לבחור.גרמי מדרגות וקיר לקיר

אם אתה רוצה שטיחים עבור רצי המדרגות או השטיח מקיר לקיר שלך ואז אתה יכול לבחור כמה שטיחים בעבודת יד המסוקסת עם טיפול ותכנון נכונים. יש לזכור כי כאן ההתקנה צריכה להתבצע רק על ידי שרברב שטיח מומחה. זה חיוני כי אתה מזמין שטיח שהוא מעט יותר גדול בגודל מאשר השטח שהוקצה שלך בכל הכיוון שכיאפשר התאמה נכונה. אל תהסס לפנות אל צוות העיצוב שלנו, אם אתם מחפשים שטיח מקיר לקיר.
התאמה לטובה או פגרה ברצפה
אם אתה רוצה שטיח לפגרה ברצפה אז אתה צריך לקנות אחד שהוא גדול יותר בכל הכיוון כפי שהוא מאוד חיוני כדי לראות שהדפוס יהיה קצוץ היטב. לכל עזרה נוספת אנא פנה אלינו.מותאם אישית לשינוי גודל

שטיחי ISRAELCARPET שלנו יכולים להיות מותאם אישית, כמו גם בגודל מותאם אישית לפי גודל החדר שלך על ידי סדנת seaming ידנו כאומנים שלנו מיומנים במיוחד עבורו. יש לנו תמיד סיפקנו תפר חזק מאוד, שיימשך במשך עשרות שנים ויש לו האחריות למשך 20 שנים כמו כל שטיח מקורי.

רוב האוסף הבא שלנו יכולה להיות בגודל מותאם אישית: Antigue אגדות, Ashara, סמובר והמקורי ISRAELCARPET. כמו כן אנו מספקים ייעוץ וציטוטים לשטיחים בהתאמה אישית על ידי קמעונאים ISRAELCARPET שלנו.