השטיחים תמיד היו חזקה ובעשיר מלכותי בזמנים הקדומים יותר, והם תמיד היו אמורים להיות בצורה מלבנית שהיה נראית מדהים ומושלם עם הריהוט הענק הטיפוסי המלכותי ופריסת חדר הריבוע או מלבן. אבל מאז שטיחי עשור כבר הופך לחיוני חשוב של ריהוט הבית. הם יפים ואת המהות צריכה הרבה כדי לשפר את כל פינה של בית. עם הרעיונות החדשניים ויצירתיים המעצב החדשים שהניבו בעולם עיצוב הפנים החדש הצורות של החדרים והמסדרונות השתנו סעפת ועכשיו בטוח שיש חדרים או חדר אחד עם הגדרה סימטרית וצורה מוזרה ולחדרים אלה שטיח מלבן לא הולכים לחלוטין כן. נכון לעכשיו מצב הרוח למשהו מחוץ לקופסא תמיד משך אנשים ועם עולם השטיחים הולכים מותאם אישית הולך על סגלגל, מעגל ושטיחים בצורה סימטרי הוא משהו חדש ותחושה שונה. צורות אלו סוגים ייחודיים והם לא משהו שכבר בשימוש נפוץ על ידי אנשים לפני או אפילו עכשיו.
אבל הבעיה כאן היא שעם צורות חדשות ומותאמות אישית זה אנחנו לא בטוחים איך או איפה להשתמש בם ושילובם בצורה חלקה הוא בודאות הרבה דרוש כדי להפוך את החדר שלך נראה מושלם. עם כמה טיפים בלעדיים מאתנו בוודאי יכולים לעזור הבית שלך נראה נוח, ייחודי, חלק ויפה:

MOD3
שטיחים סגלגלים / חוג:
חלפו ימים שבם שטיחים באזור היה אמורים להיות רק חתיכת התמלוגים כי עכשיו עם שטיחים מותאמים אישית כל אחד יכול לעשות תור ביתם לבית. מעגל או שטיחים בצורה סגלגלים תמיד נוטים לעורר סוג של הגדרה פורמאלית לחדר שלך נותן לך את השלום צריך הרבה ותחושה ביתית. הם תוספת המושלמת כדי לגרום למישהו להרגיש נעים ונוח ולכן הם נראים הכי טובים כאשר אתה מגדיר את זה בחדר של הילד שלך, בחדר הבץ או כל חדר צורה משונה שנראה מחוץ למקום. הם יכולים להיות גם תוספת מושלמת לחדר מרובע קטן שלא יכול לכבוש הרבה רהיטים אבל עדיין נראים מוזר ריק. הם יכולים בהחלט מפזרים את המגע של קלסטרופוביה כאשר שולבו בחדר שתמיד להרגיש עקר ללא כל ערעור חזותי טוב בזה. כאשר יש לך חדר קטן ומרובע שבו אתה רוצה לעשות ולהיראות גדול יותר, שטיחים סגלגלים בצורה הבאות לעבוד מושלמים להגדרה שכן יש באיכות מעולה להערים שמישהו יחשוב שהחדר יותר גדול ממה שהיא באמת.
כיכר שטיחים בצורה:
שטיחי כיכר רבים פעמים נראים די דומים לשטיחים המסורתיים אבל הם תמיד עובדים שונים בהרבה מכל שטיח מלבני. רוב הפעמים הם יכולים להדהים את אדם על ידי הדרך המושלמת הם יכולים להתאים לחדר ונראים כאילו הם פשוט שייכים לשם, לדוגמא כאשר אתה שם אותם מתחת לשולחן אוכל עגול הם פשוט מושלמים. אתה לא יכול לשים שטיחים מלבניים שם כי זה ייראה מוזר עם שני צדדים שיש שטח נוסף תוך שני לא האחרים.השטיחים מרובעים ליצור את המראה המגובש הנחוצה לחדר, אתה יכול גם לשים אותם בכל חדר מרובע או אפילו בדרך הכניסה והם היו נראים יפים מאוד. מניחים מלבן אחד במקום שזה היה פשוט חולם שהופך את ההגדרה מוזרה מדי ומחוץ למקום.
שטיחים מלבניים:
הסלון שלך הוא המקום שבו אתה מבלה את זמנך ביותר או עם המשפחה שלך או עם האורח והמרחב שהוא בודאות אחד מהאזור החשוב ביותר של הבית שלך להסתכל על.ובשביל זה אתה בהחלט צריך שטיח מלבני כדי להפוך את האזור מושלם כמו נדרשים.הסוג של שטיח הנכון מביא את הכמות הנכונה של אצולה בחדר. זה יכול לקבוע בקלות את הדגשים, צבעים, גוונים, גוונים, סגנון של הרהיטים ונוכחות אסתטית הכללית של החדר.שטיח מסורתי יכול להפליא למשוך את היופי בשילוב לתוך מרכזי והפך לגורם שעמד מחוץ לסלון
שימושים אחרים של שטיחים:
שטיח לא בהכרח צריך להיות הגדרה על הרצפה, אם אתה אדון של חדשנות ואוהב לנסות דברים מופשטים אתה תמיד יכול להשתמש בשטיחים בגודל הקטנים יותר, כחלק מהתלייה על הקיר, הם יסתדרו להיות גדולים קישוטים. אם אתה רוצה לקשט את הסלון או בחדר שינה עם כמה שטיחי קיר אמנות ולאחר מכן להשתמש סיכות בנייה מסביב לקצוות של השטיח או כל חיוני אחר שלא ניתן לראות בקלות ובאותו הזמן לא תקלקל את הדפוס ועיצוב של השטיח . הם גם יכולים לעבוד נהדרים כאשר משמשים כריפוד ופשוט נזרק על הספה כצמרות כרית. אתה יכול להשתמש בשטיחים מרוקאים אם אתה רוצה אותם ככרית צמרות כי הם מאוד רכים וארוכי טווח, כמו גם. אתה יכול גם להשתמש בם כשולחן מכסה לשולחן התה שלך ובשביל זה אתה יכול להשתמש בשטיחי Kulim כמו שהם מאוד שטוחים ושזורים שהופך את החומר ודפוס מושלם כדי להיות מוגדרים בחלק העליון של הטבלה שלך ככיסוי.