שטיחים או שטיחים הם בפריטים נמצאו רק בכמה אנשים בבית, אבל זה בהחלט דבר הכרחי שיש לו את הכח לשנות את החדר שלך לאלוהות. שטיחי שטיח דברים לגמרי מדהימים, הם נותנים לא רק את החום הדרוש לבית אבל הם גם לסייע ביצירת השפעה המרבית נפלאה בשטח מינימאלי, להפחית את הצליל של תנועת הולכי רגל, להוסיף כרית בברכה וגם לסנוור את החדר בעניין חזותי . ניתן גם להתאים אישית את שטיח האזור בהתאם לצרכי עיצוב הבית שלך. בחירת השטיח הנכון עבור החדר הנכון היא כשרון אתה יכול בקלות לכבוש, כל מה שאתה צריך לעשות הוא קצת מחקר ובצע את העצות שאנחנו עומדים לספק:

NEP-2
מקבל את הדברים הנכונים
השטיחים באים בכל הסוגים ובמחירים כך שאם אתה אדם שאוהב שינויים בכל אלה תוך וישמח לשחזר את המראה של החדר כמו בגדים להחלפה, אז אתה בהחלט צריך ללכת על השטיחים סינטטיים, הניילון ופוליפרופילן שהם תמיד UV ועמידות למים יחד עם מגיע במחירים סבירים. ניילון הוא טוב יותר מאשר שני כי אם בתפזורתה האחרות ובקלות יכול להחזיק צבע לתקופה ארוכה של זמן שלא כמו פוליפרופילן שהסיבים שלו רכים וקלות מקבל מרוסקת. שטיחים סינטטיים הם גם בחירה טובה עבור פרק זמן קצר יותר והם מצוינים הוא מיסוך עפר.
בנוסף, תוכל למצוא סיבים רבים צמח מבוסס כמו יוטה, סיסל ובמבוק שגם יכול לפעול היטב אם אתה רוצה משהו ייחודי, אבל לתקופה קצרה של זמן. סיבים אלו הם לא רק ביו-מתכלה, אבל אחרי שהם משמשים כשטיחים אתה תמיד יכול להשתמש בם כמו משהו אחר כפי שהם משאבים מתחדשים. הם עובדים הכי טובים כאשר הגדרה בsunrooms או פאטיו חיצוני כפי שהם יכולים בקלות לשפוך מים.
אתה יכול גם ללכת לשטיחי הצמר מותאמים אישית המבוסס אם אתה רוצה להגדיר את זה באזור שבו צריך כיסוי רצפה מסוגנן וגם אזור תעבורה גבוה מאוד. סיבים אלה להכתים עמידים באופן טבעי וגם נותן ריפוד לנפות כמו שהם לא משתטחים בקלות. עשרות שנים אלה יכולות להימשך עשרות שנים עם תחזוקה נאותה וגם נראית מאוד מפואר.
עם איכות הבחירה הנכונה תמיד חשובה
אתה יכול לחפש שטיחים שיש בם פחות זמן, כי אתה אוהב שינויים או שאולי אתה מחפש דברים שיימשכו זמן רב יותר, אך כל מה שיכול להיות הרצונות, האיכות תמיד לוקחת מושב ראש כאשר אתה קונה דברים. אז אתה רואה כשאתה הולך לאיכות אתה צריך לקבל את שטיח מותאם אישית שיד מסוקסת כי הם תכשיטים המקסימים, שהם לא רק לאורך זמן, אבל אתה יכול בקלות לבדוק שזה פרטים קטנים הם מעודנים וזה חומר ש לשרוד לדורות הבאים מה שהופך את ירושה משפחתית מושלמת. הטכניקה מסוקסת יד היא עתיקה מאוד וזה רק עכשיו כי מצויץ מכונה ויד בעסק אך הדפוס העתיק הוא הטוב ביותר, והוא עדיין בשימוש בנפח גבוה על כל השטיחים העכשוויים. זכור כאשר אתה בודק את השטיח, יותר קשריו יש לכל מ"ר אינץ השטיח באיכות טובה יותר זה יהיה.
2 מנהג שטיחים בעבודת יד מגיע אלה היד מצויצות שהוא בחלקו מכונת עשתה ובחלקו בעבודת יד. בדרך כלל הם היו גם להיות כפי שנכתבו שטיחים בעבודת יד, אבל אתה צריך ללמוד איך לבדוק אם זה באמת או לא. ראה inderside של השטיח וכשאתה רואה את הדפוסים בצד ההפוך, כמו גם אתה יודע שזה בעבודת יד, כי אלה ביד המצויץ אינם קשורים יחדיו ברצף.
אחד שהוא יקר לפחות ונמצאים בכמויות גדולות אבל עם איכות לפחות אלה מכונת עשתה. למרות שהם נראים מעודנים ואלגנטיים, אבל הם לא יחזיקו מעמד זמן רב יותר ואין לו את מהותה של איכות כמו אלה של עבודת יד. גם בעת רכישת שטיחים בודקים לרמת RugMrak בזה, כך שאתה לא בסופו של דבר קונה שטיח שנעשה על ידי עבודת ילדים.
גודל מגיע בסמוך לאיכות
שטיחים שהוקמו בחדר, כך שהוא הופך את החדר ולשפר את המראה והתחושה שלה. הם נועדו אך ורק לצורך מתן מוקד לחדר. אז לזכור שמקבל את הגודל הנכון עבור החדר הוא מאוד חשוב, כי אם בסופו של דבר קונה גודל גדול אחד ממה שהוא היה בסופו של דבר נראה כמו קיר שטיחים ולא משהו של יופי. יתר על כן, אם אתה קונה אחד שהוא קמצני מדי זה לא ימשוך את תשומת הלב הנדרשת וקסם לחדר. כמו כן אל תשכחו לקחת בחשבון את רמת הנוחות שאתה רוצה ממנו בעת בדיקת העובי.
כאשר אתה הצבת שטיח מודרני בחדר השינה שלך זה צריך להיות גדול מספיק, כי יש לפחות שלושה מטרים של שטיח על 3 הפינות של המיטה שנחשפה, כך שכאשר אתה מתעורר ולנחות הרגליים שלך אתה צריך להרגיש את הנוחות ו חום שלו.
בעת ההגדרה בחדר האוכל, זה צריך להיות גדול מספיק שהשולחן והכיסאות הם מעל השטיח, גם כאשר כיסאות שלף.
בסלון ספת הרגליים הקדמיות צריכים להיות מעל לשטיח ואתה צריך לדעת שכאשר רהיטים הם חצי על השטיח וחצי את השטיח בחדר נותן מראה מאוד מזדמן וכאשר כל הרגליים מעליו החדר נראה רשמי, כך זה עליכם להציג את זה בדרך שאתה רוצה.
רפידות שטיח הן המציל
רפידות שטיח נעשות בעיקר על מנת לספק נוחות ולמנוע את השטיח מהחלקה וזה דבר חשוב מאוד להוסיף כאשר הריצוף שלך הוא מאוד חלקלק. הם לא רק שומרי רצפה אבל גם נוסחת קסם כדי להפוך את השטיחים שלך אחרון במשך שנים כהם עוזרים לשמור על הריפוד שלם ועם פחות חיכוך יש תנועה פחות ותחזוקה נמוכה. רפידות שטיח עשויות בדרך כלל מחומרים סינטטיים וכמה יכול להגיע מאוד עבה בעוד מעט מאוד מלוטש אבל לכולם יש את אותה יכולת מרתקת, רק הבדל הוא שעבים אלה נותנים ריפוד טוב יותר מאשר מלוטש אחד.